Menu

Niektóre sytuacje zdarzają się w Twym życiu tylko ten jedyny raz. Pozwól sobie utrwalić na zdjęciach te chwile aby były z Tobą na zawsze... Uchwycimy w obiektywie chwile wzruszeń, smutku a także szczęścia i szampańskiej zabawy.

Doświadczeni fotografowie stworzą dla Ciebie wyjątkowe i niepowtarzalne zdjęcia. W kadrze zatrzymamy to co jest najistotniejsze.

Siedziba firmy znajduje się w Brusach. Działamy na terenie woj. pomorskiego ale na życzenie wykonamy zdjęcia w dowolnym miejscu.

Posiadamy licencję wydaną przez Kurię Diecezji Pelplińskiej oraz Archidiecezji Gdańskiej pozwalającą na wykonywanie zdjęć oraz filmowanie w kościołach zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa kościelnego.

Rezerwacja terminu ślubu następuje w momencie podpisania umowy o świadczenie usług fotograficznych w tym zakresie. W umowie ustalony jest dokładny termin wykonania sesji zdjęciowej oraz zakres usług (fotografia plenerowa, reportażowa ...).

Przed podpisaniem umowy proszę o wcześniejszy kontakt osobisty lub telefoniczny w celu sprawdzenia, czy wybrany termin jest wolny oraz umówienia na prezentację materiałów dodatkowych wliczonych w cenę usługi.

Firma "Laser Studio" posiada pod swoimi skrzydłami doświadczonych fotografów i operatorów wideo z ważnymi uprawnieniami na fotografowanie i filmowanie w kościele.

 

Dzięki nowoczesnym sprzętom realizujemy zlecenia video z ziemi i powietrza również w jakości 4K

Posiadamy świadectwo kwalifikacji operatora bezzałogowego statku powietrznego wydanego przez Urząd Lotnictwa Cywilnego, Ubezpieczenie OC, oraz wszystkie niezbędne dokumenty do legalnego wykonywania nagrań oraz fotografii lotniczej.
Dysponujemy profesjonalnym Dronem dzięki któremu nagrywamy filmy w Jakości FullHD oraz 4K.
Wykonujemy również fotografie lotnicze w wysokiej rozdzielczości w formacie RAW.


Dzięki profesjonalnemu sprzętowi, jakim dysponujemy, oraz naszym umiejętnościom i doświadczeniem, masz pewność, że zdjęcia które dla Ciebie zrobimy, będą najwyższej jakości.

 

 

 Powered by: www.cdx.pl