Menu

 

"Laser Studio"

Leszek Skwierawski


Godziny otwarcia:
pn.-pt. 9:00-16:30

 


ul. Młyńska 5
89-632 Brusy

tel. 600-555-959
tel. biuro: 722-733-222
e-mail: firmalaserstudio@gmail.com


NIP: 555-193-04-18

Nr konta Bankowego:
35 1140 2004 0000 3002 7136 1501

 

Zgoda na przetwarzanie danych osobowych

  1. Administratorem danych osobowych Użytkowników strony internetowej laserstudio.com.pl jest "Laser Studio" Leszek Skwierawski z siedzibą w Brusach ul. Młyńska 7

    Firma przetwarza dane osobowe wyłącznie w celu udzielenia informacji o które prosi Użytkownik.

  2. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, lecz niezbędne w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie.

  3. Dane osobowe przetwarzane będą przez okres niezbędny dla udzielenia odpowiedzi, a po tym okresie dla celów i przez czas archiwizacji oraz w zakresie wymaganym przez przepisy prawa.

  4. Odbiorcami danych osobowych będą podmioty dostarczające i wspierające systemy teleinformatyczne firmy w celu obsługi formularza kontaktowego oraz podmioty świadczące usługi związane z bieżącą działalnością firmy, na mocy stosownych umów powierzenia przetwarzania danych osobowych.

  5. Każdej osobie, w zakresie wynikającym z przepisów prawa, przysługuje prawo do dostępu do swoich danych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, a także prawo cofnięcia udzielonej zgody w dowolnym momencie. Cofnięcie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

  6. W przypadku wątpliwości związanych z przetwarzaniem danych osobowych każda osoba może zwrócić się do firmy z prośbą o udzielenie informacji. Niezależnie od powyższego każdemu przysługuje prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego – Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

 

 Powered by: www.cdx.pl